1. Barevný sen :)

20. února 2011 v 18:19 | Dream♥ |  Diary
Krásný začátek, založení blogu! :).. Byla jsem asi jako každá z vás, v minimum 2. nejpořádnějších blogů! S těch co jsem měla.. Bohužel jsem byla tak blbá :D.. A zakládala jsem si je vždy v přezdívce.. Když mě ale pohltila puberta, možná i emoce, které do života patří.. Rozhodla jssem se mít blog, všelijaký! Mít název blogu, ale přezdívku jen jako autora.. Asi chápete co tím myslím :)! Zkoušela jsem různě! Modrý sen, jako v oblacích, a nebo tím, že se mi mocdrá líbí, je taková klidná! :).. Určitě jsem tam chtěla mít Dream čili Sen ;)! Po chvilce váhání.. Tedy po dnu... Mě napadlo velice úžasné :D, přitom tak jednoduché a bez myšlení... Colors Dream? Barevný sen?! Áno! To je to co jsem pořád sháněla :)! Zatím mi to pořád přijde moc dlouhé.. :(.. Vadí mi to ale jen z poloviny :D. I když ta polovina je částí.. :(.. Znám ale spousty dalších blogů, které mají ještě delší název :).. a tak proč ne.. Stejně teď jsou už samí odkazy, bez toho aniž by se člověk upsal :D!
Barevný sen.. Tenhle blog chci především věnovat dlouhému psaní, o životě, blogů, diskuzí.. Stále ale u moje grafika :).. Laye na objednávky už bohužel nedělám :/.. ale když napíšete tak klidně :).. A do katalogu dělám jen free laye :).. Také I write, kde se hodně rozepíšu o něčem co znám a nebo jak na mě působí :).. Smamozřejmě tady nesmí chybět deníček :).. Do kterého doufám, že pečlivě budu psát dlouhé a zábavné :D dění v mém dnu, tedy každém dnu.. Grafiku tedy laye na přání nedělám kvůli škole! Chtěla bych toto pololetí hodn zbarat! Abych si vylepšila známky.. Ne že bych měla ošklivé, jsem mezi jedničkářama :D, ale člověk v sobě vidí možná ještě něco víc, a dokázání si to je ještě lepší :)! Jelikož mi moc dobře snad :D.. Poradila LadyDariel k tomu abych tady zveřejňovala i tvorbu, a to že já moc ráda kreslím :).. bohužel, ale není to takové jako ostatní.. ale na tož..tedy na můj věk co mnozí říkají, je to supr.. nechápu ani :D..
Dnešní design...Dneska jsem v rychlosti vykutila tento dess :D.. Nedivme se.. :).. Zítra bude snad lepší a mnohem hezčí :)!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama