Březen 2011

Svíčka -RED

30. března 2011 v 17:59 | •Seraph Devonee• |  Gallery
Konečně mi přinesli mobil z opravny :)! Tak jsem něco nafotila,
ale stále pracuji na povídce kterou si můžete přečíst pod tímto článkem.


Ohňivá Emm? I.část

30. března 2011 v 15:59 | •Seraph• |  Povídky
Konečně jsem napsala první povídku rovnou na blog.cz ;)! Je doouhá a tak jsem jí zodělila :)!
1. část
Emm se s roztřeštěnýma očima na bílou zeď, probudila ze snu.
"Emm, jsi v pořádku?" Uslyšela v uších, ale Emm jistě věděla že se jí to jen zdá. Nikdo doma není. Nově se přestěhovala, staré skříně a rozbité dveře u pokojů po minulých nájemnících. Bylé stěny a černé šmouhy na nich. Díry ve zdi v ložnici připomínali nějakou pořádnou spoušť. Emm se s novám bydlištěm nemohla usmířit. Není ještě vyspělá na to, aby si mohla dovolit bydlet sama. Nájem je sice nízký a vydělává si na brigádě, ale to co se dělo v dětským domově a později u pěstounů, nechce opakovat!

Koukla se na hodiny a ty ukazovali pomalu třetí hodinu ráno. Emm vstává za tři hodiny a má času ještě dost. Naklonila hlavu na pravou stranu a prohlídla si roztrhanou záclonu u okna. Natočila se na levou stranu a uviděla rozbité zrcadlo, které viselo na křivo u skříně. Otočila se zpět na záda a přikryla se svou peřinou a červeným povlečením, které v malém bytě naprosto zářilo. Emm v bytě neměla mnoho krabic a svého nábytku, proto byt vypadal pomalu jako starý byt rovnou na sbourání. Emm si představovala spoustu věcí a nábytku co by kam a jak dala, ale peníze kterými si vydělává, dostanou na nájem a nějaké jídlo. Dokud více neušetří nemůže si dovolit nějaký nábytek. Pár nocí to musí vydržet v strašidelně prázdným a rozbitým bytě. Jak pomalu čas ubíhal Emm stále koukala na zašmudlaný strop a přemýšlela jak se ty šmouhy tak jen mohli dostat. Strop je docela vysoko a proto je pochyb aby na něm bylo tolik šmouch. Emm se neodvážila svednout a postavit se na pomalu už rozpadlou židli, která byla opřená u okna, aby se na šmouhy podívala. Bylo strašidelné dívat se na černé šmouhy a všude něco v nepořádku. I ten prah který byl v rohách a na nábytku neylo lehké jen tak setřít, Emm nebyla aktivní tip, ale její největší slabina byla se něčeho bát. Měla v dětstvní noční můry, ale ty jí už přešli. Chtěla se posilnit tím, že právě v tomto bytě bude bydlet. "Špatný nápad, Emm!" zašuškala si pro sebe. "K čemu ti bude posilňovat se nějakým ušmudlaným bytem, kde nemůžeš spát?"

Odbyla šestá hodina a Emm začala prohlédavat svých par krabic a kufr, který si sebou přibvezla. Snažila se najít své oblíbené džíny s černým tričkem. Když konečně našla své oblečení šla se kouknout k oknu, odrhnula záclonu a podívala se na rpotější panelák. Ve stejném bytě, jako bydlela Emm koukala asi stejně stará jeko Emm, možná tak 19 let jí mohlo být také v okně. Mělá dlouhé rozpuštěné hnedé vlasy a růžové tričko. Koukala směrem na bolohu, ale hned zmizela. Možná chtěla vědět jaké je počasí, pomyslela si Emm a vzdala potuchy v tom, že by se mohli spřátelit a trochu probrat tyto paneláky. Začla rychle prohlédavat kontakty ve svém starém mobilu, snažila se najít nějaké přátelé, kterým by mohla povědět o bytě, který se jí zrovnanezdá ideální, a taky tom, koho tady bývalý nájemníci vlastnili, nejspíš to vypadá na lva, pomyslela si a sedla si na nafukovací modrou nepohodlnou postel s červenou peřinou a malým polštářkem.

Uslyšela bouchání na dveře. Vzala jsi tenisky na ven, jelikož v tom nepořádku se nedalo chodit bez bod a šla otevřít. "Musíte jít s námi slečno"
Poručil Emmě hasič. "Co děje? Kam mě to nesete? Puste mě! Já tam mám věci!" Křičela, bohužel zbytečně. Měla tam věci, ty nejdůležitější, a teď nemá ani ty. Když jí vynesli před dům, začala jí téct slza z oka, viděla ten kouř z jednoho bytu, odkud vynesli jednu malou rodinu, tedy jen matku s malým synem. Zjistila, že není sama, která je skoro v koncích, matka toho synka brečela a hleděla na svůj byt, měla na sobě zástěru, nejspíš vařila a roztrhané tepláky a krátké triko. Její syn měl tepláčky a modrou mikinu. Když se Emm podívala za sebe, uviděla z protějšího baráku sedět na chodníku brečící holku, kterou viděla dnes ráno v okně. Otočila a šla za ní. Posadila se vedle ní, nevěděla co říct a tak jen hleděla na to jak hasiči hasí její byt a sousedů. "Co chceš?" Ozvala se dívka vedle ní. Emm si myslela, že její byt je naproti, a tak nevěděla důvod proč brečí. "No j-já .. Asi mi právě hoří nový byt se všema věcma." neodvážila se podívat na tu dívku "Aha." Chtěla se zeptat proč brečí, ale dívka jí připadala smutná, a nechtěla jí tím dráždit "Jsem Anita." Dívka se představilo, což Emm překvapilo, dívka měla stále na sobě růžově tričko a džíny, když se předsavila zhluboka se nadechla. "Já Emm." natož že Emm hořel byt a byla už naprosto v koncích, se držela a histericky nebrečela, vevnitř jí to ale stejně bolelo. "Jsi tu nová, že?" Anita byla přátelská a milá, jen v takových chvílích je těžké se dát s někým do řeči. Měla už celé rozmazané oči. "Ano." Řeč s ní byla krátká, ani Emm nechtěla začít větší, s pohledem na její nový byt shořelý, nemá cenu si tu hledat nějaké nové přátelé. Sídliště se pomalu začalo plnit, půlka zalidněného sídliště byla plná brečících lidí a ta druhá půlka vyděšených, tedy ti co se přišli podívat na hořící panelák. Anita byla holka, která Emm padla ihned do oka, ale proč se seznámili při takové trágedii? Možná je to osud?
"Slečny, dnes musíte se jít vyspat pokud máte kam, ale jestli ne tak vás odvezou...." Hasič pořád pokračoval, Anita ho poslouchala, ale já se se slzavýma očima dívala na mou roztrhanou záclonu, viděla tam ta šmouhy na zdi, rozbité zrcadlo.. Přeci sedm let smůla. Ta rodina trpí! Pomyslela si, řešila všechno kolem, hlavně svůj byt, bylo to jako kdyby celý svět se začal klepat. Musí něco vyřešit. "K pěstounům nejdu ani za nic!" řekla brečícím hlasem. Pěstouni byli sice bohatí, ale neinvestovali jej do dobré věci. Jezdily po večerech, později začal pěstoun pít a tak nechyběli večery, kdy byly celý dny zkažený. Pěstoun měl knírek, prý si tím víc a víc dokazoval, že je bohatý. Vlastnil takovou menší firmu na svíčky, ale firma to byla a peníze za ní taky. Pěstounka, byla milá, ale chvílema pěkně šílená. Nestarala se o ní jako o dceru, Emm taky ani nebrala své pěstouny jako rodiče. Její rodiče si začli žít svým životem, říká si pořád do kola, ale přesto ví, že asi její rodiče nebudou normální, že dítě dali do babyboxu! Právě jí hoří byt a má jen Anitu, doufá jen v to nejlepší. "Ty nemáš rodiče?" Zvedla obočí a krátkou ofinu z čela Anita. "Co?.. Teda jo, teda ne, nemám." Nechtěla se o tom bavit, Emm si své rodiče představovala jako sice fajn lidi, ale v půlce svého rtušení byla na úplně jiné stránce, což znamená, alkohol, snad i drogy? "Ne pane hasiči, máme kde přespat." Mluvila Nita i za Emm.. "Ale já ne." Než se Emm vzapamatovala hasič už byl pryč. "Ale máš, přespíš u mě. Máme si toho hodně vyprávět. "Ne musím jít do toho bytu!" Emm tam chtěla taky zemřít, při vzpomínce na její rodiče a hůř na pěstouny jí rozkočilo srdce, rozeběhla se s teniskami a porklouzla hasičům, barák už se pomalu rozpadal a když se dostala do svého bytu, )(poznala ho podle díry ve dveřích) klekla si k zavazadlům a začla brečet a houpat se na patách. Anita na ní volala. Křičela, ale pozdě. Emm spohledem do ztmavenýho a rozbitého zrcadla, se udusila. Její život už nestál za to. Anita byla pořád nepochopený člověk, který brečel při požáru a tragickým skončením života Emm. Emm bylo teprv 19 let. Pěstouni se to později dozvěděli. Rodiče, ale ne. Už nikdy.
Trošku s tragickm skončením.
Tenhle příběh se mi nepvoedl, pro to jsem to následovně ukončila a začala nový,
čerstvý a svěží :)!

1. Úvod mé první knížky!

29. března 2011 v 20:30 | •Seraph• |  Povídky
Možná se divíte, co tak najendou, ale LadyDariel mě přemluvila :), možná je to dobře, že jsem oprášila, svou první napsanou knihu a smála se co ze mě všechno nevypadlo! Psala jsem jí možná jsou to nějaké dva roky a půl? Asi tak, Pak mám ještě jednu 150 stranou a teď mám rozepsanou další, ale budu už psát jen povídky které tu zveřejním :)!
Tady je:Leopard? -(je to kůň)
!Úvod!
Být milovnicí koní a venkovského vzduchu, prý nestačí. Rodiče mě vedli ke slušnému vychování a jako já, brýlatá, modrooká slečna s dlouhýmy copy a oblíbeností u učitelů, tedy se samímy jedničkami! Jsem neodmítla bydlet ve městě! Všude kolem samozřejmě plno středních škol a nemocnice na dosah rukou. Sehnat si nějakou pořádnou vilu nebylo těžké, když můj otec pracoval jako veterinář a moje mamka jako prodavačka. Dokážete si představit, žít ve mětě? S tímto povoláním? Taky si dokážete představit jak mi asi bylo, když mi to oznámili! Jestli si představujete město, co je největší našeho státu, tak to jste napochybu, má tak o 1 000 obyvatel možná víc než u nás na venkově, a když tím říkám v centru města, myslím tím snad náves?

Když mi rodiče popisovali jak to tam vypadá znělo to jako nějaký pořádný průšvih! Když vemete jen to že tam nebudou kamarádi, koně, žádná zelená louka a tím ani ta náves o které jsem tak snila! Ale místo toho všeho tam bude, znečistěné prostředí, paněláky, papíry na trávě a lidi co se téměř neznaj? Jelikož to město ještě neznám, nemůžu posoudit kolik obyvatel, ale jsem odhadující tip, na logiku moc nejsem takže kdyby městěčko bylo miniaturní, pro mě to bude pořád město a město má mnoho obyvatel! Taky mi došlo, že neuvidím svého Leoparda! Možná se děsíte že šprtka s trojkama ve škole má doma leoparda, ale je to tak! Je to můj nádherný koníček! Ne tak docela. Můj není, ale jelikož na venkově, na loukách a podél lesa, se neukáže živá duše jezdím na zrovna Leopardovi jen já! A jsem na to pyšná! Leopard sice není kůň na závody, ale každým dnem projížďky neuškodí! Leoprada si do města vzít, také nemůžu. Taky co by tam dělal, že? Všechno je to strašně komplikované. Más se snad změnit můj život?

Je to jen úvod, ale vše končím tím, že Leopard zemře, v takové špatné chvíly, ale je to úvod z mé první knížky! Nemůžete brát vážně co píšu :D! Všechno je to jen vymyšlené!A i mě děsí čím jsem se inspirovala :D!
Víc ze mě už nevypáčíte ;)!


Mé povídky..:)

28. března 2011 v 18:29 | •Seraph• |  Diary
Tak si říkám.. V čase, který plyne, v nějaké chvilce pěkně rychle, v jiné, ale bohužel strašně pomalu! Dvě vlastně skoro tři knížky už mám za sebou.. Napsané,větami a slovy, které ze sebe jsem vylovila. Příběh a povídky o životě dalších. Příběhy a povídky, o životě ve snu? Každý by si přál! Mít krásný život. Poručit se tomu ale nedá.
Jdu k věci! abyhc vám tady ujasnila, tak začnu zveřej%novat úryvky, z nějaké povídky a podobně! budu je samozřejmě psát já, kdo jiný, že? A Začnu to tu mít trochu článkovitější :D, což znamená, více mé tvorby, začnu psát ty povídky, příběhy, a mnoho fotek z přírody co nafotím,bohužel mám mobilv opravně a tak čekejte fotky, až za tři týdny! Co tu ale zůstane? Dá se říct že vše! Je pravda, že někdy už ani nevím co sem mám napsat, ale mám toho vždycky něco, ale jsem asi jen už líná, něco jsem vložit :D! Jinak už fakt nevím :D. Takže to tu budu mít asi takové nu :D! Chápu že mnoho z vás mi z deního čtení ubyde :(, ale co se dá dělat? Také vím, že málo kdo si přečte moje články :(, což tím ymslím ty povídky, ale ty budu tak přidívat jednou za měsíc? :D asi přeháním :D, bude to tak o víkendu vždy :), ale ještě dopředu nic nevím! Taky jsem ráda že se vás přihlásilo hodně na palubu snů a hvězd :)!Kam se i vy přes odkaz dostanete a můžete se přihlásit :), jak opakuji je to o tom, že společně si čteme a pokoukáme nad ostatních výtvorů :), pak třeba i společně shodnotíme nějaké téma a ten kdo na to téma udělá nejlepší (cokoliv!) tak toho zveřejníme na tomto blogu :), tím myslím, že jeho povídky pořádně okomentujeme :D, myslím, že jen samímy chválami :)! Budeto spíš taková legranda? :D.. ne to zas ne :), udělala jsem to díky tomu, že mě staršně baví psát a něco dělat, pokud i ty tak se neváhej a přihlašse ! Aby i ostatní si mohli přečíst, nebo pokoukat na tvůj osobní talent :D, lépe řečeno výbobu :).. Tak to bude pro dnešek vše! ještě toho mám před sebou hodně! tím myslím ztedy učení! Já zrovna ten předmět nexchápu, a když jsem si na začítku vedla tak dobře, proč si známku zhoršit jendím testem? .)
S láskou vaše Seraph Devonee :)!

Dotee

27. března 2011 v 15:29 | •Seraph• |  Diskuze

Slyšeli jste už někdy o Dotee panence? Pokud ne pokusím se ze sebe vypáčit co nejvíce slov a vět o této populární australské dotýnce :)!
Dotýnka se k nám dostala až z austrálie :)! Kde si jej vymyslela konkrétní žena z austrálie. Ona sama Dotýnky neprodává, protože jej vymyslela a dělá lidem radost :)! Ta žena má na Dotýnky prý velké autorské právo, i když možná jen morální. Jsou vyrávěny proto aby se mohli darovat, jsou šiřitelkami lásky a radosti mezi lidmi. Na světě jse velká spousta(tisíce lidí) kteří tyto panenky vyrábí :), v žádným případě nejsou panenky na prodej! Je to přísně zakázáno, díky tomu, že panenky nosí radost a lásku, platit se za ně nemá! I já jsem řpihlášená v jendom klubu, kde na každé téma dostanu nějakou adresu a přání a tomu dotyčnému na to přání dotýnku udělám! Tentokrát budu vyrábět princeznu. všechny potřebné věci co patří k dotýnce zaplatím i balné a poté dostanu od někoho jiného také dotýnku, s mím vlastním přáním :)! Funguje to rozhoděn výborně! Je to jak pro děti, i pro dospělé!a rozhodně hoodně zábavné! Poslední dobou se zabývám jen tím :D! V nejbližší době čekejte návod na panenku :)! Je jednoduchý! A hlavně co nesmí chybtě je samozřejmě dobrá naláda a spoustu skvělých nápadů .)! Jak můžete vidět moje první dotýnka :D! Já jí sem prostě dát chtěla! :D.. Je to moje první, ještě jsem neznala finty, a pořádné okouzlení této dotýnky a tak je klasická! ještě jsem zapomněla dodat že Dotýnka má dané rozměry a to max. 12 cm x 7,5 cm! A základem je také poutko nahoře!!! A ocásek z korálků!Také ale je rodný list :), který každá musí vyplnit :)! Tady máte už mnohem vyvinutější a profesionálnější :)! Mamka si vyrobila taky jednu:)!Líbila se nám když měla zavřené oči, jinak zkoušíme i otevřené :)! Také ještě doladíme barvama na textil, ale po dlouhém nepoužíváníí musíme si je sehnat v obchodě! :D Ale už teď makám na jedný :), která se mi rozhodně povedla! Takže čekejte v bližší době i tu! pomalu vypadá jak ta první fotka :))!

dess 4 - MOON

25. března 2011 v 20:09 | •Seraph• |  Blog
Tak další nový dess :)!
 • Nejdříve jsem myslela že napíšu nějaký článek, ale když mě se ten dřívější zrovna moc nelíbil :), sice barvy to jo, ale volitelný horní box? Vr!
 • Dneska se snad kromě dvou podělaných písemek nestalo :D, z jedný mám 1- a z druhý asi 2- nebo 3 :D! ale snad se slituje! Nová přezdívka? :).. Ano, je to Anděl :)! Angel se mi nelíbí a jinak se anglicky řekně anděl Seraph :)! Tak snad se vám líbí ;)!
 • Dneska usnu :) u filmku 127 hodin. Je to prej napínavý :), podle skutečnosti, že si tam uřízne ruku, ale více se dozvíte zítra :), kde se pořádně rozepíšu ;)! vrr ta písnička na konci je dopr! Tak nakažlivá :D! Já z ní ale nemůžu! nechápu jak jsem k ní přišla, ale když se tady nudím, tak proč si nepustit nějaký úlět? :D
 • Taky by mě zajímalo Menu? :) Co na něj říkáte?
S láskou vaše Seraph :)

24.3.2011

24. března 2011 v 19:09 | •DreamAll• |  Diary
Tak už jsem opět tu :), vím na PC jsem byla,
Ale i tak článek nepřidala, ale je to pčecu můj blog :)! A psát na něj je jen na mě :)! Navís zítra píšem hned dva testy :/! a ještě jsem na to dneska ani nekoukla :D! mám z toho sice dobrý pcoit, ale... Nikdy nevíte jak to dopadne :D! Vůbec já se na zítřek nětěším :/! Ale abyste také věděli co tady v nejbližší době přídám tak tady je pár věciček ;)! A co taky nepřidám, pár věciček, proč? Prostě důvody :)!
 • Nemám telefon je v opravně, takže nepřidám fotky!
 • Návody který se mi opravdu povedly sem taky nemůžu dát, jelikož (důvod nahoře)
 • Paluba snů už začne :), čekejte zajímavé téma, na které můžete něco navrhnout :)!
 • Jestli nejste ještě v palubě snů tak zde se můžete přihlásit :)
 • Bude pátek, takže rozhodně tu budu :)!
 • Layouty? Jo! dkoknce i FREE!!
 • Nová rubrika DOTEE! Dozvíte oč jde :)!
 • Dnes jsem si dokoupila zdobívcí lepidýlko a korálky, očka a perličky, takže začne tvorba, bohužel se přidá až později(důvod první údaj :/)
To bude tak vše! tentokrát mi budete muset držet palce! Jelikož zítra píšem rovnou dva testy!!!!!!!!!!!!!! áááá! :D
S láskou*

Na palubě úvodem :)

21. března 2011 v 18:50 | •DreamAll•
Takže :)...
Jak sami můžete vidět pod tímto článkem je článek :D, *spolek* Ve Snu - přihlášení
Kde se můžete přilásit. O co ale jde? Z minulého článku to není tak podorbný :D, nebo je ale až moc!
Jde o to.. Že nemám ráda soutěže, ráda bych ale nějaké udělala a proto jsem udělala palubu snů! Je to vlastně pro ty co umějí nakreslit,namalovat, složit píseň až po básničku, prostě něco udělat :)! Jednou za čas udělám nějaké téma, a pokud se necháte inspirovat vaše výtvory můžete poslat na mail: Dream-all@seznam.cz a vaše výtvory pak dám do jednoho článku a celé je společně můžeme shodnotit :), je to naproo :)! Budu moc ráda za každého nového pasažéra na palubě snů :)! Každý měsíc možná i týden, bude taková schůzka :D, třeba se domluvíme na mailu jaké téma dáme další, ale je to nepivinné. I svoje inspirace mi klidně můžete opět poslat na mail, a společně něco vymyslíme :)! Paluba snů neurčuje kam se pojede :), cestu si řídímě sami :)! už jenom kvůli tomu si třeba můžeš přihlásit :), jelikož beru každého, tak každý má šanci ;)! A koho pozveme.. Myslím koho pozveme k nám do posádky x) :D..
Doufám, že se vám paluba snů zalíbí :)! Stačí kliknou a zadat blog ;)!

*spolek* Ve Snu - přihlášení

21. března 2011 v 16:19 | •DreamAll•
*ve snu*
dámy a pánové :D,
velice mě inspirovala soutěž, která právě probíhá je to soutěž spisovatelská.
Měla jsem tolik nápadů na soutěže...Malby, kresby, návrhy, básničky, povídky, příběhy... hold to co člověk dokáže.
Přesto jsem si ale vybrala soutěž spisovatelů, někteří se žádali díky básničce, a tak jmě napadlo proč neudělat spolek
Ve snu? baví mě psát na téma sen,tajemnost, napínavé příběhy! Baví mě malovat nepopstaelné malby :D..
Koukala jsem na úžasné básničky co se tady na blogu šustne :D...
K věci
chci tedy číct, že když máte na něco talent, chci říct blogařský, ne nějaký populární :D Tak nepotřebujete
k tomu zvlášť soutěž, ale právě tento spolek ;)! Spolek je něco jako že budete dávat link z vašeho blogu, nebo mi
budete posílat aše výtvory, básničky,povídky, příběhy, básničky, malby, kresby atd na mail Dream-all@seznam.cz
a udělám samostatnou rubriku a tam se budete chlubit těmito básničkami .)! Všude na vás bude link o to se nebojte :),
chtěla bych .. jak bych to jen popsala?! :(.. Bude to paluba ;) :D.. snů a hvězd jak jste tu správně, ale pro začátek
bych vás právě chtěla na toto pozvat. Když třeba neumíte nic psát, skládat a nebo malovat nevadí! Taky se zapište aby jste byli informováni o tom co se vám líbí, třeba tato skupina :).. Co na to říkáte?Pak se dozvítze tedy jak na tom jste :), dělám to kvůli soutěžím, já moc ráda soutěže nedělám, ale chtěla bych právě vidět t příběhy a tak :)..! I já budu psát :D, protože mě to strašně bavví :)! Napsala jsem už 2 knihy :).. Někdo to může brát jako Affs, taky na ten blog máte rádi ne? :D
kdyby jste někdo chtěl se pochlubit se svým vývorem,básničkou,povídkou,příběhem atd..Ráda si je přečtu :)
Napište.
Přezdívku
blog
co děláš*♦
*maluješ,skládáš,píšeš atd......
Možná je to dobrý nápad, když se z vás někdo ozve a podpořímě že je to dobrý nápad :D:))...
S láskou vaše Dreamall

1. úkol pro spisov. soutěž :)

21. března 2011 v 14:49 | •DreamAll•
Máme tady 1. kolo naší spisovatelské soutěže :)! Žádné hlasy si shánět nebudete, ale bzudou rozhodovat 4 porotci :)! Tady je mánme:
Ti vás budou hodnotit, společně všechno zhodnotíme!
 • Téma
Do prvního kola jsem s LadyDariel připravila slova, která by v povídce,
či v příběhu neměli chybět :)! Záleží jen na tom jak to tam poskládáte! Žánr a příběh je na vás ;)! Tyto slova můžete jakkoliv zaměňovat, skloňovat ;)!
Slova:
Tajemno
Sen
Jméno:
Devon
To jsou slova a jedno jeméno které by tam nemělo chybět :)!
Ale co vám můžu slíbit, že v tomto kole nikdo nevypadne!
_______
 • Další věci důležité:
Mělo by to být dlouhé alespoň tak do půlky nebo i kratší a4 ;)
Pošlete to všichni na mail: Dream-all@seznam.cz
Do 28.3. 2011 ;)!

Soutěžící:
Jsem ráda, že si každý vybral svůj žánr :)!

1. Jarní den?

21. března 2011 v 13:40 | •DreamAll• |  Diary
Dobré ráno :)! probuzení do prvního jarního dne 2011 ;)! Konečně tu máme jaro ;)! a já do něj vstoupila pěkně nemocně! Ležím v posteli se strašnou rýmou, bolení v krku, pšíkání a slzení očí. Šla jsem si pustit film na PC a tu mě napadlo takový krásný jarní článek :D! nevím teda zrovna jestli je jarní :D, ale článek to je ;)! Obrázek jsem fotila já, tak prosím nekopčit :D! Jinak ta nemoc se mi vůbec nelíbí! V týdnu mám trénink, a ten zmeškat nemůžuž, takže se buď do zítřka uzdravím na tolik abych šla do školy, jinak se fakt neznám :D! K tomu všemu se mi vymazali BRUSHE! Chápete to? :(.. A nemůžuž sehnat funkční Winrar tamten mi už nefunguje, je to hrůza děs! Abych se alespoň na chvilku źabavila tak čtu knížku Jablíčko pro slečnu učitelku a jiné horory, ale myslím si že to moc jako horory nevypadá :D, sice to napínavý je, ale zdaleko to nemá na víc, alespoň si neusknnu do kalhot :D:D:D! Zlatíčka, dneska se moc nerozepíšu, ale ještě dnes čekejte téma pro soutěžící do spisovatelské soutěže ale ještě se klidně můžete přihlásit! Nevím jestli dneska zvládnu ten dess pro tebe, ale uvidím, ten winrar mi chybí! Zatím s láskou vaše All! Mimochodem.... Chystám udělat spolek Dream dream, česky Sni sen :)! Bude naprosto pro každého, ale základ bude hlavně dlouhé články :D! Páá♥

Svět je drahý

20. března 2011 v 18:40 | •DreamAll• |  Diary

obrázek je z Deviantartu ;)!
Když jsem dneska jela s taťkou dát telefon do opravny, ani jsi už nevzpomínám proč, ale dospěli jsme k tématu, že za trestné oznámení se platí asi 2000, sice jsem věděla že něco jo, i to mě moc překvapilo, ale pomáhat a chránit, neznamená oškubat všechny o prachy, ne?! Řekněte mi jedinnou věc za co neplatí? mě napadá akorát příroda! Do přírody prostě počítám všehno co se týče toho co nevyrobil člověk. To je ale zjištění, že? Chápu asi na vás už starý, ale to když někdo enmá na to, aby zaplatil 2000 na to když se něco vážnýho stalo.. nebudu to řešit, rozpytvala bych to tu ještě mnohem víc! Hold zamyšlení and tím jak každým rokem, zvětšují cenu rohlíku, a dalších věcech, když mi ta´tka říkal, když jsem byla malinká jak stál rohlík já nevím jestli 20 haůířů? dneska je to už 2,80 asi si myslím :D! dokonce se platí i to že tady píšu :D, chci říct inetrnet, jak mě někdo můžete pochopit ;)!
Omlouvám, se za tak kraťoučký článeček, ale je mi špatně, bolí mě hlava a v krku a ještě jedna holka chce udělat dess :/! Zatím, vaše •DreamAll•

Spisovatelská soutěž! Přihlaš se!


Spisovatelská soutěž

20. března 2011 v 12:09 | DreamAll
Píšete rádi povídky, články či příběhy?
Neváhejte se přihlásit ;)! do spisovatelské soutěžě přesně tady!
Budou vaše články hodnotit 4 porotci!
Já-DreamAll a LadyDariel

chceš soutěžit se svým příběhem/povídkou:

*(pžezdívka)
*(tvůj blog)
*mail
*oblíbený žánr


Každý příhlašený bude propagován na blogu ;)!

Jak to bude probíhat?
 • až se přihlásíš do soutěže pošleš mi povídku/příběh na mail: Dream-all@seznam.cz
 • Bylo by fajn mít alespoň na dvě a4 ;)! Ale stačí popřípadně jen jedna!
 • Pro začátek můžeš dát odkaz pokud máš na nějaká článek ;)!
 • Soutěž začne až budou sehnání další 2 porotci
 • a 7 soutěžícíh ;)!


Chceš být porotce do soutěže spisovatelské?

20. března 2011 v 11:40 | All♥

Pokud chceš hodnotit a stát se porotcem:

stačí napsat komentář:
*(pžezdívka)
*(tvůj blog)
*Třeba skype, ajsko nebo mail ;)!
*Budeš hodnotit spravedlivě!!
:D
*beru jen dva

Za pár minut čekej onu samotnou soutěž přihlášení ;)'!
Porotce vybíráme!
nejlépe zodpovědného ;)

Téma: Facebook

20. března 2011 v 11:10 | DreamAll |  Diskuze
Obrázek je z googlu ;)!
Tak abyste věděli co vás čeká a nemine v tomto článku,
a aby si někdo nemyslel že budu psát jen o špatných
vlastnostech tohoto webu, tak se můůžete dočkat i těch kladných ;)!
A abych vám ty špatný pak něčím spíjemnila začnu tou špatnou ;)!
Tedy špatnými vlastnostmi facebooku ;)! Čekáte nějaké?Chápete někdo? FACEBOOK!


Tantum lemon :D!

19. března 2011 v 11:29 | All♥ |  Gallery

neberto to prosím jako reklamu :D! Ale žmoulám atdy balíček bonbonů na bolení v krku, protože krk nepřestal, fuj! Nevím proč ale to žmoulání mě tak chytlo, že jsem čapla mobil a vyfotila?! Jsem nenormální, klidně to říkejte :D!

Tulipán ;)

18. března 2011 v 17:39 | All♥ |  Gallery

Tak tohle téma, jsem si vybrala díky počasí? Je to strašný, celý en prší a měla jsem chuť na něco jarního a tak jsem koukla do květináče, kde nám rostou 3 tulipány :)! jeden jsem si vybrala a ty sem dávám ;)! Konečně pátek, jak pořád si opakuji :D! Snad śe zalíbí ;)! Já doufám, že ano ;)! A vzkaz pro kopírky kopírujte stejně s ikonkou :D! Děkuji ;)! S láskou vaše All...

Nápad

18. března 2011 v 15:59 | All♥ |  Diary

Hah :D! Kéž bych nějaký měla..
Včera jsem si udělala takový obyč šátek z látky.. Mám jí tady ještě dost a tak asi ěnco udělám ;)! Taky zdobím skleničky a dávám do nich vosk tedy je to svíčka ;)! taky jsem si ozdfobila korálky díky PinkyClaire a toho je tolik :D! včera jsem načmárala 4 obrázky, kdepak jsou? Půlka je jich v koši :D! Panebože kdybych dostala velký a fakt užitečný nápad něco udělat jdu do toho! ale zatím jen čumím na kreativní svět a žárlím, tém to maj barvy na textil :D! dneska si je snad dojdu koupit, a jestli ne tak mě klepne pepka :D! Dneska jdu nafotit pár věciček, myslím tím asi tulipány a dám je semka ;)! Konečně volno!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :D:D:D! jsem ohromená :D! Doufám, že se konečně dočkáte mého slibovaného článku Facebook ;)! Z tý dobrý stránky ;)! ale nebojte kritika tam rozhodně chybět nebude ;)! To´t zatím vša! S láskou vaše All!

Dlouho? Ne jen chvilku!

17. března 2011 v 16:59 | All♥ |  Diary

Možná, vám přijde, že na tomto blogu nic novýho nepřibylo..
Je to tak, od pondělí tady nic nebylo, ale vracím se zpět do hlubin článků :D! je to asi proto, že jsem se musela tenhle týden hodně učit na testy a to není jen tak :D! Do toho mě dneska strašně bolelo v krku a hlava, tak jsem sotva mluvila.. Byla jsem trochu bledá :D! Dokonce si toho všimla učitelka, ale já že v pohodě.. Pak jsem to napsala mamce, a ta mi pak volala, jestli se cítím na to být ještě ve škole, tak jsem řekla že jo, a jak zkončila škola, měla jsem odvoz domů taťka :D! Tak prej že mi bylo blbě a takový :/.. Už ne.. No tak zas nechápu co dělaj :D! Prej nemůžu jít na Pc a takový :D! Konečně mám volnej den a oni tohle! Ne chápu.. o víkendu jedem asi na chatu, všechno je to nějak naplánovaný a ani jedno z toho není pro mě to nejideálnější, nejradši bych byla doma! je to jenom takový kraťoučký článeček, o tom jak jdu zase zpět do článků :D! Dneska tu ale i tak budu hodně málo :/... Taky hodlám napsat duiskuzi na téma facebook :D! Máte se na co těšit ;)! Obrázek je z deviantartu ;)! s láskou vaše All ♥

(1) Free popisky do menu.. ;)

14. března 2011 v 16:20 | All♥ |  graphic
Tak, jak jsem včera slibovala, zapomněla jsem sem dát ty popisky :D! Tak tady máte ;)!!
Tady je jen příklad, všechny máte :
Sice to jsou srdíčka, ale děsně mi to připomína velikonoce :D:D:D!
Pravidla!!!
nevydávat za svoje!
Vždy použít mojí ikonku!!
Neupravovat!