1. Blogy..

5. března 2011 v 17:39 | Dream♥ |  Diskuze

Tak jsem přemýšlela co bych mohla napsat za dobrou diskuzi a musím říct, že jsem vymyslela.. Snad i správně... Název článku: Blogy... Proto, že budu psát co mě na blogu vadí a co ne.. Bude těch částí víc, a proto je před názvem 1. ;).. Doufám, že se začtete a svůj názor mi vzdělíte v komentáři ;)!


Téma: Blogy...

Blogy, to všechno oč tu běží.. Blog,blogy, blogový svět, blogařky, blogerky.... Atd...
Chtěla jsem hlavně aby bylo co ke čtení?! Ne.. Na toto téma jsems e chtěla rozepsat už hodněkrát, asi právě teď přišla ta pravá chvíle, na to abych napsala konečně článek.. Diskuzi.. Odtavec textu, na můj milovaný blogísek.. Brrr slovo blogísek nesnášim :/! a mám svůj důvod.. Začnu psát o tom, jak nesnášim některé blogerky, samozřejmě jen anonymně, nechci nějaký pravdila porušovat, i když nevím oco jde, i tak .. jdem na věc?

_________________________________________________________________________________________________
  • Všechny blogy dohromady... ?!
To by nešlo! A vy moc dobře víte proč... To jsou jak "růžové blogísky" blogy s kusovkami, či s pixelkami, blogy autorské či nějeké reklamní... Blog je webová stránka vytvořená zdarma.. Je to výhodné.. Ale představte si že by se měli blogy s kusovkami, který bez zdroje okopírovali někde se srovnávají s blgoy autorskými, nebo s těmi, který dávají všude zdroj, u obrázku nad nebo pod dlouhým ostavcem textu v článku.. Je to něco jiného, když si ymslí, že od toho je blog, aby okopírované kusovky byli hlavní částí blogu.. prosím.. Mě to vadí, ale nic s tím neudělám .. Je to jejich chyba, ne moje.. Takový blog, může být třeba i o koníčku .).. někdo rád fotí, zveřejňuje fotky, někdo rád píše, dává články na téma a nebo zveřejňuje nějaký příběh, i já napsala dlouhé stránky.. dokonce dvě knížky.. Ty jssem ale nezveřejnila, je to moje věc, ale nemá to cenu.. Ani se mi nechce :/..
_________________________________________________________________________________________________
  • Ten rozdíl!
Rozhodně je to rozdíl.... Otevřte si schválně jednu stránku v autorským blogu a druhou s blogem s pixelkama.. K čemu to bude? Třeba se začnete chlubit :D, že nejste jedna z mnoha, která se nechá unést pixelkami, bez komentáře :D! A nebo si uvědomíte, že by jste naopak měla psát dlouhé články...
_________________________________________________________________________________________________
  • Kdo to čte?!
Chápu, že dlouhé odstavce nikdo nečtě a proto, když přijde má naléhavá situace, chci tím článek ějak ozdobit, ať už to názvem odstavce, to co by chtěli číst,a nbeo rozhodně obrázkem, aby to nebylo všechno nahňácaný na sobě a každý by místo komentáře svým názorem či nějak podobně napsal: "Pěkný blog" setkávám, se i s tím, že mi tolikrát napsal někdo komentář: ":)" asi je velký čtenář kdž po dvou vteřinách zveřejněných článků to má přečtený a může napsat komentář :)! taky si myslím, že určitě tenhle odstavec někdo přehlídne a napíše přesně to o čem teď píšu.. to se může stát každýmu :(.. nemá ale cenu, když dáte moderované komentáře.. Já si myslím, že je to nekdy zbytečný, já třeba na mnohé komentáře: "Pekný blog" úplně ignoruju.. i když se jim nelíbí tak to napíšou, myslí si tím, že snad vlezu na jejich blog, a oplatím jím to :/.. Proto zdobit odstavce a celé články, pokud pomůže...
_________________________________________________________________________________________________
  • Růžové Blogy vs. Růžové BlogísQy!!!
Růžové blogy mi nevadí, kdežto růžové blogísQy mi vadí až nadpříliš :(! nekteré blogy jsou růžové, líbí se jim ta barva.. a když mají dívčí blog proč.. je to rozhodně velký rozdíl! Když někdo napíše název článku: "ÚpE besToWnÍ DeN! A v celém článků píše jak debil, že se mi to ani nechce číst, kdežto růžový blog péše rozhodně normální články!
Růžové blogy mi v žádném případě nevadí! jsou to normální blogy s růžovou barvou!!!
Vs.
Růžové blogísQy mi vadí :/.. Asi dokážete chápat, žádný pořádný článek.. Samí kusovky..
Opět je to jejich věc a já se do BlogísQwů nebudu montovat, jen je to můj názor...
_________________________________________________________________________________________________
  • Úvaha o tomto článku
Radši končím... :D:D.. Nemám důvod, tedy mám,a le nechám si ho pro sebe :D... Někdy v budoucnu, snad můžete čekat další blogy :).. Zdaleka to není všechno :)!


P.S. Není IN psát o Pink-blogísQách :D.. :)) vadí mi to, že jsem psala :(..
 


Komentáře

1 Zuzankaaa Zuzankaaa | E-mail | Web | 5. března 2011 v 17:48 | Reagovat

dokonalí layoutek..

2 Thelussy Thelussy | Web | 5. března 2011 v 17:50 | Reagovat

zajímavý článek...myslím si to samé co ty...když někam vlezu a tam je něco napsáno takhle (mUcQy atd...) tak hned odcházím protože nemá cenu číst takové blogy =/

3 Barbora Barbora | Web | 5. března 2011 v 23:13 | Reagovat

Mám ráda tovje články. Konečnně zase nějaký článek kde píšeš své názory a pocity. Můj názor? V některých případech s tebou souhlasím v některých ne.
Já například čtu jen autorské blogy, kde jsou články o životě a kde máš různé diskuze a lidi si to píšou opravdu samy. Nemám ráda blogy o celebritách a kde je vše zkopírované a nic není autorské. A když už ty blogy o celebritách napíšou nějaký článek má obsah něco jako ,,ahoj jak se máte?,, nemá smysl ztrácet čas prohlížením těch to blogů.
Docela mě mrzí že se tu píšeš s článkem který ti dal aspoň trochu práci a některé slečny to odbydou tím že napíší "hezký blog" atd. Tyto komentáře také ignoruji, nejsi sama.
A názor na růžové a růžoučQé blogísQy? Nemám ráda ani jedno. Na růžovém blogu, najdeš většinou rady jak na kluky, jak se líčit, jak být oblíbená a tak dále a to mě opravdu nebaví. Dyť je to jako Brávíčko. A růžovoučQé blogísQy? Ty snad úplně nesnáším. Ty slečny jsou naivní a divné. To písmo nesnáším už od doby co jsem to poprvé viděla.
Lidé by měli psát normálně, normálně česky.

4 lady-dariel lady-dariel | Web | 6. března 2011 v 12:39 | Reagovat

pěkně napsný, ve všem souhlasím :))

5 tycwik tycwik | Web | 7. března 2011 v 18:33 | Reagovat

ou, v té růžové s tebou naprosto souhlasím. Mě se růžová jako barva teda nelíbí vůbec, ale když má blog hlavu a patu a články jsou dobré, ten vzhled je vedlejší. Ale psát tím vypatlaným písmem... tak to mě dokáže vždycky úplně odradit. Mám ráda takové blogy, jako je ten tvůj. Nějaké ty názory, vlastní slova a tak. Máš to tu moc pěkný =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama