Kouření? On? ..

14. března 2011 v 14:39 | All♥ |  Téma týdne
Překvapilo mě toto téma týdne, je to pár důnů co jsem psala o Martinovi, který začal kouřit a musím říct, že to k němu vůbec nepasuje! když jsem napsala název článku a chtěla jsem se rozepsat co se dneska odehrálo, všimla jsem si skvělého novýmu tématu týdne! Přesně se mi to sem hodí a tak píšu :D!
____________________________________________________________________________
Jak jsem psala, o tom jak začal kouřit Martin s týpkama, kvůli kterýma raději přejdete na druhý chodník! Sem nebyla zrovna nejštastnější člověk, Martina jsem znala, ale myslela jsem si že hodně, ale mýlila jsem se! Začal kouřit a takhle ho neznám, člověk do toho někdy v padne pokud chce, ale ne s těma týpkama.. Dneska když jsem nejela s kámoškou v busu (hrozně se mu líbí :D! Jak malej :D!) přišel ke mě a sednul si.. Začli jsme si zas normálně povídat, bylo to fajn.. Jako fakt opravdu .. Skoro kdyby se nic nestalo.. Ale tak zase to má svoj mínus :(.. Nic jdu k věci, chtěla jsem napsat, že mi je už jedno jak bude Martin dál žít :D! Chci říct, jestli bude kouřot nebo ne ;).. Je to jeho věc... ;) A já s tím přeci nic neudělám!

Téma týdne: Kouření

Takže začnu! Rozhodně se mi kouření nelíbí! Když se kouknete tady všude, někdo drží v ruce cigáro a hulí :(! rozhodně se mi to nelíbí .. Prostě vždyť to už vyšlo z módy :D! A abych řekla pravdu, ani si nemyslím, že to někdy v módě bylo.. Řekněte mi vlastnosti kouření!! Kuřák asi tak řekne: Chutná mi to.. Ostatní: Bere to pěníze, je to hnusný? Je to mžoný? Asi asno, ne? Když jsem četla docela v mnoha blogů jako nesnáší kouření, třeba mají k tomu dobrý důvod, stejnak dneska všichni kouří pod 18.. Ne teda rozhdně všichni!!! Ale většina, u nás ve škole, umí kouřit i nějakej páťál vole :D:D:D! Teda alespoň to na něj práskli kluci, strašně ho nenáviděj, ale i tak si nemyslím, že lhali.. je to fakt týpek, který by se tohodle nebál, ale proč si myslím z poloviny že lžou?! Prý kouřil před školou, kdyby alespoň o kousek dál, jako to udělal Martin, stejnak tam chdila halda učitelů, ale hned před školou? Není to nějaký riskantní? ale dobře mu tak, když se toho nebojí :D! nejsem nepřející.. Ale... No chápete ne? .. Celkem by mě zajímalo co si o tom myslíte vy, protože jsem četla na jednom blogu, že ta holka kouří, strašně jí to cutná a rozhodně se za to nestydí, může to být tak měsíc, ale najdou se koukám, i ti co kouření podporují.. Jsem zvědavá, na váš názor ;)! Ale teďka už musím jít se naučit :D! mám toho zas velkou haldu :(.. Možná ybch napsala diskuzi o škole :D! každopádně čekejte anketu ;)!
S láskou Yó-All♥
 


Komentáře

1 path path | Web | 14. března 2011 v 16:10 | Reagovat

fajčenie nenávidím, hnusí sa mi ten cigaretový smrad a všetko okolo toho...ale keď niekto fajčí a chce fajčiť tak nech si to zdravie ničí...lenže on zároveň ničí zdravie a životy ľudí na okolo..a stým by sme mali niečo robiť, podľa mňa by sa fajčenie malo zakázať na verejných priestranstvách..predsa len keď napr. ide matka s deťmi po ulici a oproti nej banda týpkov s cígom v hube, nieje to zrovna dva krát príjemné

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama