Červen 2011

Výstava loutek

29. června 2011 v 17:49 | Inglor |  Gallery
Jak už jsem vám včera napověděla, byla jsem na výstavách, a jedna z nich s loutkama, sice ta výstava byla miniaturní než sem předpokládala, ale i tak myslím, že i dkyž ty fotky jsou focený mobilem takže zaostření k ničemu bylo to fajne ;)! Doufám, že i přesto to je mobilem, jsou ty fotky k něčemu :), mě se třevba líběj už jen proto, že tu přibyde článek :D, taky dobrý že? :)
Ještě něco lepšího taky byly obrazy Zdeńka Hajnýho. Které se mu opravdu povedly, ale samozřejmě i acháty byly super ;).

víkend + Povyražení s Verčou

28. června 2011 v 19:29 | Inglor |  Diary
Ne že by po dlouhé době, ale s ní po nějaké době jjsme šly opět k rybníku pokecat nafotit pár fotek což o to ani nešlo :D, ale že si zase někdy uděláme pěkněj den(Děláme si ho hoodně často :D). Ale nejdříce začnu fotkou z víkendu :).
jedna fotečka v mím okénku :D.

S Verů:


Retro holčičky :).
Jinak dnes jsem byla na výstávách, takže asi postupně zítra a i možná ve čtvrtek budzveřejňovat fotky.
Bylo to príma a fotek mám přehnaně :)!
Dneska jsem opět byla líná, tak to nechám na zítra. S Verčou jsme těch fotek taky měly přehnaně, ale čas letí
a jak mi přibývají nový fotky na ty před tím zapomínám :D, i když se na ně jentak zapomenout nedá :), třeba jedna když jsem vyprskla pití s vylila ho na sebe při důkazu od Verči že IČO je nějaký číslo :D, tím nějakým myslím takový tamto ;) :D!
No nic bylo to super, užili jsme si to namaxinum ;).
__________________________________________________________________________

Čeká mě v sobotu sousetředění/tábor s mou taneční školou, hrozně se těším, ale ještě nemám sbaleno :D, ale je ještě času ;)..
Mimochodem mám přepřipravit nějaké články? :)


Magie a kouzla k dosažení?!

26. června 2011 v 19:49 | Melodie |  Téma týdne

Dnešní téma týdne mě celkem přiekvapilo, ale závoreň jsem tušila že nějaké téma takové bude.
Vlastně ani nemám pořádně rozmyšleno co budu psát. Ale i tak jdu do toho.

•Když se vysloví slovo magie, nic jinehé se mi nevybavé než nějaká prstaná ženská, s šátkama, s velkýma prstenama, černýma vlasama a kouzelnou koulí nebo kartama :D! Kdyby kouzla existovala a byla by na vše co chceme, byl by svět k ničemu. Neznali by jsme radost a zážitky, které k nám přichází někdy jako adrenalin v přátelství, ale hlavně v životě.

Právě čtu knihu Bíla je barva kouzel, někdy mě tak pohltí, že o ní básním jak je nejlepší (v duchu ovšem :D), ale někdy by mohla být více adrenalínová. Přesto, ale s magií to souvisí. Stacey (hlavní postava) .. jak bych to popsala, no míchá takové "zvláštní lektvary" Prý to pomáhá na duši. Já se s tímto ještě nesetkala a ani asi nechci setkat, protože účinky když už nějaký to kouzlo má, tak stejně o něm nevíte a pro někoho je to jen ztráta času. Ale co si budem povídat, mezi lidma.
V knize mě někdy ty přísady do toho lektvaru i vadí, je to jak pro malé děti :(.
Ale magii jako takovou nebudu ihned urážet, nemám k ní slova. Na jednu stranu jsemm při ní, protože některé lidi v to třeba věří, ale mám takový případ i když v to moc neosuvisí, ale moje mamka dělá reiki, někdy se o tom rozepíšu a udělám rozhovor s mojí mamkou ;)! To slibuji :* ale jak bych vám to nejjednodušeji popsala? Asi tak že to je rukama, mamky ruce vždy úplně palí, opravdu jí hoří :D! a má to takové účinky že vás třeba přestane bolet hlava, břicho nebo nějaké i psychické, duševní. Je to KOUZLO říkávám :D!
Proto takový příklad. Myslím, že je i dalších pár příkladů pravdivých, ale co se týče zaklínadel a podobný čáry máry, těch se vzdávám, ani ťuk u mě nemají :D. Třeba u někoho jiného no. Já nejsem ten tip.

Btw. Teď trochu vedle z článku.
Přijela jsem z chaty a nafotila jsem tolik krásných fotek na foťák tentokrát, bohužel jsem ho tam hlava děravá zapomněla, ale v úterý mi sestra přiveze, takže bych čistě teoreticky mohla už v úterý je sem dát, pro případ nejhůř ve středu :D!Ale je mi to moc líto, tka pěkný :'(.

Kazil mi radost snad čas?

23. června 2011 v 13:59 | •Seraph♥Melodee• |  Diary
Myslím, že nadpis mluví za tento titulek nad obrázkem, ne? :D
Ještě včera jsme psali pololetní testy, něco strašnýho pro člověka jako jsem já, sice jsem to jen tak tak napsala, ale jedinej děják, jsem zkazila tak na trojku :/.. Byla jsem úplně mimo. Napsala jsem asi 3 otázky z 10, ale hodně mi jich poradila kámoška před mnou :D. Snad to pomůže. Do včerejška jsem se musela pořád učit, povinnosti do školy a takový ty věco co člověka akorát děsí. Dnešek je ale o proti včerejšku nááádherný :). Žádná škola jenom nějaký běh co jsme dneska dělali v lese. Ale bylo to super, zaběhali jsme si a naprosto skvělý den s kámoškou :). Už ten rok ve škole na mě byl znát :/.. Bylo to strašný. Peskování. Dneska už jen jedu za mamkou do práce a pak někam něco koupit, prý ;) :D. A už jen těšení na tábos s mojí taneční kšolou D4U, kde to prostě bude super! Nemůžu se dočkat! Ani nevíte jak :D! Když na to jenom pomyslím, rozechvějou se mi ruce :D!
Ale dál k tématu, spíše k názvu článku. Je to pravda, dnešní svět je hrozně uhoněný, čas letí a ostatní nestíhají. Což mě dost štve, protože kdy se mi podařilo, nemít žádný povinnosti, a celý den být s přáteli či prostě ve svým nejoblíbenějším čase? Moc často ne. A abych řekla pravdu tak den to určitě netrvalo.
Dneska mě potešil jeden kluk z kapelu, jmenuje se Martin, ale zrovna taková náhoda :D. Moje (nemám jí radá) spolužačka Eva mi říká, jestli mi nevadi že semnou pojede až na mojí zastávku a pak půjde pěšky :D.. Mě jako že ne, ale že jí nedoprovodím, a ona že to neva. Tak semnou jela no :D.. Ale o chvilku později mi MArtin oznámil, že semnou taky pojede až ke mě na zastváku, přewmlouvala jsem ho, ale marný :D. Sice mě potěšil a udělal mi pěknou ostudu u sousedů, já jim vykám a když jsem jim řekla dobrý den :D, von jim řekl ahoj, a sousedům jsme málem chytali oči na silnici :D. Prostě děs. Což o to mě je to šumák, ale jak koukaly :D.
No tak zase nějaké zpříjmenění, teda asi u sousedů ne no :D. Ale dnešek jsem si náhodou s mojí milovanou Verunkou užívala :))... Myslím že když nebudu líná, a najdu pár nějhezčích fotek s ní, že bych vám jí ukázala :D.
kdyby mi nevolala moje maminka :D že už mám za ní jet na to oblečení na tábor (po dlouhý době výlet k ní do práce, snad tam nebudu muset jít :/.. A to nakupovaní? Asi mi ho zaplatí :D♥.) tak bych tu ještě psala.
To je dobrý píšu článek o tom jak je dnešní svět tak uspěchaný, a rovnou vám tu ukážu příklad, jsem fakt dobrá :D!
Mějte krásný den, bez časového limitu a užívejte si dnešní(polo) sluníčko ;).
P.S. Jsem ostříhaná :D, ale jen nepatrně :P..
Miluje vás, vaše znovu aktivní
Seraph ♥

Já + moje kritika :*

21. června 2011 v 18:49 | Melodee |  Mé (ne)dostatky
Čím začít? Sama sebou..
Hádejte s čím originálnějším bych tak mohla přijít? :))
Moje zlatíčko LadyDariel mi napsala komentář, že jsem měla moc chvály :), za to jí samozřejmě děkuju :),
protože mám takové tipy ráda. A taky má pravdu. I jsem s tím počítala, že si nevyleju srdíčko z toho jaká jsem
kritikou. Ale tak co o to, že? :)
Jdu tedy na to :)..
I když mám život krásnej, nesnáším se.
Jsem na sebe momentálně strašně naštvaná, ale to po chvilce přejde. Teda snad. Nejraději bych skočila z okna,(nelekjte se, když jsme naštvaná sama na sebe, je to u mě dosti časté tato věta :D) Ale i tak, mám se na zítřek naučit, nic neumím, to jsem dokonce dneska byla na PC jen chvilku, ale tou hádkou jsem tu zas. Na učení se vrhnu pak, teď už ale k té mojí oblíbené kritice, kteoru dosti častou zakrývám pod kabátkem..
Jsem prdlá, pořád se směju.
Člověka kterýho do teďka fakt nemusím se zastávám, ale poslední dobou mě to už taky štve, takže na nějaký přátelský scénky nemám pomyšlení. Nesnáším šprty, což je možná ten důvod v předchozí větě..
Teďka trochu chvály na začátek! Před chvilkou jsem deaktivovala facebook, doufám že co nejdýl, protože na něm strávím času i na blog poslední dobou prdím, ale je to všechno obráceně :)!
Začínám teĎ trochu jinak, tanečně a pubertálně :!
Tento rok jsem ještě hrála na klávesy, příští rok už ale končím, asi to tak bude že jsem prostě debil co s tím končí, i když se mě kámošky diví, že jsem to dotáhla až sem.
Jsem schopná čehokoliv, ale jelikož mám starostlivé rodiče, beru na ně ohledy a všechny průšvihy házím za hlavu jako úplný nesmysl. A že mě toho ještě napadá :( :D..
Taky si budete muset zvykat na kratší články a když už nějaký tak nějaký fotky, protože jsem momentálně děsně líná psát, když něco napíšu, přijde mi to jako úžasný hit, ale přečtu si to po třetí a je to rovnou do koše, už ne tak.. Nemá to šťávu!

*Poraďte mi téma na psaní, i na focení!*

btw. Téma z libere mám už napsaný, ale po třetí přečteno a rovnou do koše :/..
Klidně nějaká reklama či co ještě chcete :D, netuším.. Si řekněte, hlavně něco napište :*
budu vám vděčná ;)
S přáním krásneho večera
Melodee

Já jsem..

19. června 2011 v 11:59 | Melodee
Zdravím,
rozhodla jsem se že napíšu na blog něco o mě.. Bohužel ale jméno a věk + ostatní podrobnosti
si nechám pro sebe.
Povoha: Myslím, že jsem pěkný dělo´:D! Jsem akční. A miluju úsměv. Ještě víc ale miluju Tanec, kde se pořádně odvážu, zapomenu na svět kolem mě a akorát se kolem mě všechno točí. Hýbe se mě celé tělo a vkasy se mi motaj kolem hlavy. Hudba duní..to je moje!
Jsem upřímná, svědomitá, zastávám se druhých...(v 5. třídě zaznamenána šikana)
Nejsem fintilka, který se ulomil nehet :D! Nepíšu jako D€biŁ vrrr!
Mám velký smysl pro humor :D
Miluju svoje kamarádky, a miluju svou trpělivou rodinu, která semnou přežívá těžkou pubertu :/.. na zpřijemnění sním klidně celou čokoládu, nejoblíbenější je Studentská pečeť. Každý mě poteší upřímností, důvěrou a přátelstvím.
Žiju přítomností, budoucnost je totiž daleko. A minulost už byla.
Hraju na klávesy, zatím nejlepšá písnička, kteoru znám nazpaměť je Titanuc, ale učím se další. A myslím, že i lepší.
Škola je pro mě důležitá, ale špatně známky mě neskolí. uklidňuji se tím, že to tak hold mělo být. Ve volném čase tancuju, sportuju, hraju na klavír, ale nejčastěji jsem venku s kamarády.
Jsem někdy tak ulíltá, že jsem vtipná :D!(já fakt nevím :(:D)
A teď něco k blogu ;)..
K blogu jsem se dostala.. Od mojí kamarádky. Dříve mi i dělala s nastavením a všechno mi vsvětlovala, ale to už je hoodně dlouho, pak jsem si dala dlouhou pauzu, pak jsem si ale zase založila blog. Neuměla jsem pracovat s nastvením vzhledu a už vůbec ne dělat nějaký dessigny! Kdyžto mi do komentáře (už nevím kdo) někdo napsal www.Lady-dariel.blog.cz že mi t a úžasná holka dess udělá.hned jsem jí napsala, a do večera jsem už měla překrásný blog! Přidávala jsem jen tak nějaký kraťoučký článečky, ještě bleskovky a podobný kravinky :D! A když jsme si s LadyDariel začla psát častěji, zjistila jsem jak je to úžasná holka! Vysvětlovala mi všechno, a když mi www.Colors-graphica.blog.cz poradila základy ve PS, a PS se mi vymazal, byla jsem.. Ehm.. LAdyDAriel mě naučila dělat profesionální dessigny v PF, prostě moje největší zlato doteĎka! NO jo jak čas plnyul tak jsem se dostala k PS, ale zacházím s ním stejně jako v PF :).. LAdyDAriel je pořád nejoblíbenější blog, protože má kvalitní články, který člověka baví číst :P..
Také jsem se dostala do klubu snílků, na co jsme celkem pyšná. Píšu povídky a fotím. Povídky, tu dlouho nebyly a já doufám, že moje ruce nebudou líný a kliknou na zveřejnit :D! Protože je to nejmenší co bych mohla udělat ;).. Ale po tý dluhý době, co jsem sem nepsala bych začínala spíš kratšími články, jako je třeba tenhle :).. Ještě k přezdívce..Melodee jako melodie, děsně se mi to zalíbilo, doufám, že zas dlouho přezdívku měnit nebudu, protože to nebaví ani mě :/.. Ale nebojte ani já sama sobě nedovolím dočasně měnit ;)!

Omlouvám se za chyby, ale píšu to na posteli :D, není to až tak pohodlný :/..
Mějte se s láskou vaše Melodee

Taneční budoucnost...

18. června 2011 v 17:19 | Melodee |  Diary
Jak čas plyne..
Změnila jsem si přezdívku, ale jen nepatrně. na Melodee...
Když jsem byla na počítači, vždy jsem klikla na můj blog, ale stál tu jako tvrdé y, beze změň. Dneska když se našel čas. Jsem klikla na admin.blog.cz a na nový článke, no hold píšu. To co jsem chtěla postupně napsat!
...Jdu stále cestou dál...
•••
  • Můj dětský a pořád vzácný sen :)!
    Tancovat!
Už tancuji asi 5-6 let, ale prvním rokem v taneční škole D4U. Je to tam super, super lidičky, lektorky všechno! JSem tedy začátečník, a abych nebyla příští rok mírně pokročilá, chtěla jsem si udělat konkurz a zkusit štěstí jestli bych se dostala do soutěžnách složek! Naštěstí jsem se dostala! Takže jsem štěstím bez sebe. Taky ktím pádem končím s klavírem. Baví mě na nej hrát, ale abych měla každý den něco?.. Taky abych měla čas na školu. A na víc ten krásnej pocit, přijít domu ze školy a nic nemít :D, copak tréninky mi nevadí, ale povinnosti...
Taky vám tak trochu prozradím, že plánuji články na téma tanec a taky abyste se mě mohli na ěnco zeptat tak článek přesně pro to.. Některé dotazy budu zveřejňovat ve zvláštním článku :).. Něco jako dotazník.. Ještě domyslím! Když nad tím tak přemýšlím, asi čekejte ještě dneska nějaký článek ne nějaký dlouhý, protože dneska mě to počasí úplně odladilo, a jsem jak tělo bez duše.. Abych řekla pravdu stydím se za tento článek, ymslím že pod ten to text toho moc nenapíšu, a je fakt krátký, ale alespoň si to někdo línej jako já z vás přečte :D! (Jindy líná nejsem, ale pomalu už dávno spim :D).

Linecké, prosím...

4. června 2011 v 19:39 | Seraph Devonee |  Gallery
Dnešek? Krásně zažitý!

Ráno 8:00. Vstala jsem už tak brzy, jelikož venku houkala sanitka a ta mě bohužel vzbudila. I tka ale ten den začal výborně!S mamkou jsem šla na snídani kousek do cukrárny koupit koblihy a linecké, do termosky jsme si daly kakao a poté jsme si šly sednou i s našim pejskem na lavičku k rybníku před barákem. Byla to príma! Svítili sluníčko, labutě šla až k nám. Prostě paráda.