Kazil mi radost snad čas?

23. června 2011 v 13:59 | •Seraph♥Melodee• |  Diary
Myslím, že nadpis mluví za tento titulek nad obrázkem, ne? :D
Ještě včera jsme psali pololetní testy, něco strašnýho pro člověka jako jsem já, sice jsem to jen tak tak napsala, ale jedinej děják, jsem zkazila tak na trojku :/.. Byla jsem úplně mimo. Napsala jsem asi 3 otázky z 10, ale hodně mi jich poradila kámoška před mnou :D. Snad to pomůže. Do včerejška jsem se musela pořád učit, povinnosti do školy a takový ty věco co člověka akorát děsí. Dnešek je ale o proti včerejšku nááádherný :). Žádná škola jenom nějaký běh co jsme dneska dělali v lese. Ale bylo to super, zaběhali jsme si a naprosto skvělý den s kámoškou :). Už ten rok ve škole na mě byl znát :/.. Bylo to strašný. Peskování. Dneska už jen jedu za mamkou do práce a pak někam něco koupit, prý ;) :D. A už jen těšení na tábos s mojí taneční kšolou D4U, kde to prostě bude super! Nemůžu se dočkat! Ani nevíte jak :D! Když na to jenom pomyslím, rozechvějou se mi ruce :D!
Ale dál k tématu, spíše k názvu článku. Je to pravda, dnešní svět je hrozně uhoněný, čas letí a ostatní nestíhají. Což mě dost štve, protože kdy se mi podařilo, nemít žádný povinnosti, a celý den být s přáteli či prostě ve svým nejoblíbenějším čase? Moc často ne. A abych řekla pravdu tak den to určitě netrvalo.
Dneska mě potešil jeden kluk z kapelu, jmenuje se Martin, ale zrovna taková náhoda :D. Moje (nemám jí radá) spolužačka Eva mi říká, jestli mi nevadi že semnou pojede až na mojí zastávku a pak půjde pěšky :D.. Mě jako že ne, ale že jí nedoprovodím, a ona že to neva. Tak semnou jela no :D.. Ale o chvilku později mi MArtin oznámil, že semnou taky pojede až ke mě na zastváku, přewmlouvala jsem ho, ale marný :D. Sice mě potěšil a udělal mi pěknou ostudu u sousedů, já jim vykám a když jsem jim řekla dobrý den :D, von jim řekl ahoj, a sousedům jsme málem chytali oči na silnici :D. Prostě děs. Což o to mě je to šumák, ale jak koukaly :D.
No tak zase nějaké zpříjmenění, teda asi u sousedů ne no :D. Ale dnešek jsem si náhodou s mojí milovanou Verunkou užívala :))... Myslím že když nebudu líná, a najdu pár nějhezčích fotek s ní, že bych vám jí ukázala :D.
kdyby mi nevolala moje maminka :D že už mám za ní jet na to oblečení na tábor (po dlouhý době výlet k ní do práce, snad tam nebudu muset jít :/.. A to nakupovaní? Asi mi ho zaplatí :D♥.) tak bych tu ještě psala.
To je dobrý píšu článek o tom jak je dnešní svět tak uspěchaný, a rovnou vám tu ukážu příklad, jsem fakt dobrá :D!
Mějte krásný den, bez časového limitu a užívejte si dnešní(polo) sluníčko ;).
P.S. Jsem ostříhaná :D, ale jen nepatrně :P..
Miluje vás, vaše znovu aktivní
Seraph ♥
 


Komentáře

1 Teress Teress | Web | 23. června 2011 v 14:01 | Reagovat

Ufff..:D
Máš pravdu ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama