Miluju svou sestřičku♥

11. září 2011 v 17:10 | Inglor |  Téma týdne
Přeji krásné odpoledne:)!
Už jsem měla rozmyšlené téma, dokonce i fotky na další článek, co jsem přidám, ale překvapilo mě téma týdne!
Upřímně, opravdu svojí sestru stráášně miluju:), v říjnu jí bude 20let a já pro ní chci udělat něco zvláštního, co se jí zapíše do paměti, ale problém je v tom co.. Nemám ani představu, jelikož z mého nápadu vynikl společný dárek od rodiny fotoalbum Barunka a pod tím nějak nápis 20 let. Taky si přeje Fatboye, ale já nemám 5 tisíc na to abych jí ho koupila:/,takže o to se též postarají rodiče(btw.nevím kolik to stojí ale říkala cca 4000), a teď už ale bohužel řada na mě!
Ale tak začnu psát o tom jak jí miluju?! Takže takhle, někdo je jedináček a určitě se mu to líbí, má vše pro sebe, nemusí se s nikým dělit. Ale tím že já mám Barunku, a představa nemít jí je až nepredstavitelná, mě dohání k napsání jak je všechno prí

ma s ní dělat:). Šly jsme např. před pár dnima od 21:00 do 22:00 plavat a stal se mi tam takový trapas:D..nebudu vysvětlovat to by bylo na dlouho a hlavně nechci aby jste spadli ze židle a smály se mi celý týden:). Ale koukat se na BArunku jak se topí smíchem(pro mě za ten trapas:D) bylo vtipný, ale já se chtěla utopit:D!
Nebo kdžy jsme na chatě hrály badminton a udělaly nový Barunčin postoj zvaný: BA-stoj:D! A pak popíjeli frisco z pálky a já ho chytře vylila, ale jen půlku, ta půlka totiž vypěnila:D. Ale to je jen začátek:), VZPOMÍNKY MI NAVŽDY ZŮSTANOU.
A i když vím, že si tenhle článek nebude moje sestřička ani číst, chtěla bych jí stokrát číct že bez ní by tenhle život neměl šanci, a že jí miluju:)♥


*Omlouvám se za chyby a za úzkost fotek, ale nejde mi to upravit:'(.
 


Komentáře

1 cockatiel cockatiel | Web | 11. září 2011 v 17:18 | Reagovat

Mojí ségře je 21 let a v říjnu jí bude 22 :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama