Skvělý začátek týdnu,aneb celkový týden!

16. září 2011 v 18:49 | *Réza* |  Diary
Čím pak bych tak začla? :)
No začnu tím lepším:), ať to enní hned ze začátku hořké:),
dneska jsme byly s mamkou na prohlídce Národního divadla, jela jsem hned ze školy a stálo to za to:). Bylo to super! Až na ten začátek! Jsem straešně háklivá na mastná jídla no a jelikož jsme dneska ve škole měli zvlášť mastné jídlo a mě jen šmakovalo:), udělalo se mi cestou špatně, vběhly jsme s mamkou do obchodu na záchody-zvracení:!. Bála jsem se že pojedem domů a že žádná prohlídka nebude, ale udělalo se mi dobře, tak jsme pádily:). Byla to krása! Navštívili jsme půdu, střechu jak ve hledišti tak i v jevišti:), u maskérny, no bomba:)! A těch fotek co mám? Všechny však přidám až při větším času. Takže to jsem si užila parádně a ještě teď mi to svítí v očích:D.
*zbytek záááážitku si nechám na další článek s fotkami:)

V týdnu to bylo docela stresový, však jsme nevěděli kdy budem psát testy, takže nervozita, například já jsem strašný trémista! Něco se naučím, ale stejně pak to zapomenu díky mí kámošce-nerovzitě. Dneska jsme psaly Angličtinu. Domluvily jsme se já, Verča(spolužačka-kámoška) a Eva(šprtka třídy-protivná-drzá-nesympatická), že já to opíšu od ní a ode mě zamnou to opíše Verča, však ta nesympatická Evička mi to neukázala, takže já mám nejspíš dvě chyby a Verča, která to opsala ode mě má asi jen jednu, protože tu mojí chybu mi nemohla říct a to co jí chybělo si opsala o mě. Fakt kámoška ta Evička. Jsme ve třídě jedinný, který jí ještě posoucáme co žvatlá a neurážíme jí nonstop, ale stejně to nemá cenu.

A teď to horší:/.. V pondělí píšem z celýho minulého ročníku test z přírodopisu:/. Naprosto to neumím, takže se to musím učit a je ještě větší smůla, že jedeme na chatu a tam se fakt nic nenaučím:/! Nemám tam svůj klídek jako tady! Musím hlavně natřít plot, a takový ty zahrádkářský věci.. Což nemám ponětí, kdy se jako bduu učit ten můj milovaný příroďák♥!
S láskou vaše (nová přezdívka)
*Réza*
 


Komentáře

1 miro-smajda-daily miro-smajda-daily | Web | 16. září 2011 v 18:52 | Reagovat

taky se mi cestou dělá špatně, když s ním něco mastného :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama