Pohlédnutí zpět.

17. listopadu 2011 v 17:29 | Dívka vlastnící tento blog s mnoha přezdívkami |  Mé (ne)dostatky

Pohlédla jsem zpět a nelituji


Docela síla.
Ale je to krásné. Myšlenkami jsme úplně někde jinde, je to rok a půl co jsme začínala profesionálně s blogem, že jsem věděla kde sehnat pomoc na layout, že jsme psala články, které mi alepsoň někdo okomentoval, a třbe i někdy bez reklamy a bez věty: hezký blog, když jsem neměla ani nastavený design. Vím že mi tenkrát Carrol (či jak se jemnovala) poradila, že Lady Dariel umí dělat kouzelné designy a ať se ozvu určitě u ní, taky jsme hned otevřela její blog, ozvala jsem se a do večera jsme měla design jako ze škatulky. Konečně jsme měla blog, jako ostatní, pěkný, upravený a teď se už jen zamyslet nad článkama a mám vyhráno. V hlavě jsem ale stejně neměla nějak rozmyšleno co jsem zrovna chtěla. Články, fotky, diskuze, deník? Prostě all. Jenže pak jsme si s Lady Dariel začaly psát, což mě bavilo :), jí poznávat, jelikož byla upřímná, a svoje. Měla všechno v hlavě urovnáno, nebyla jedna z těch fanynek JB, LG nebo ostatní oblíbených fanynek, byla prostě originální a pro mě velký vzor. Když jsem šla na PC nejdříve jsem si otevřela můj blog a z mého jsme vstoupila ihned na ten její a pročetla všechny nové články, kupodivu jsme se všema souhlasila, ale nastálo jsme jí obdivovala. Někdo měl rád LadyVanilku nebo NS kvůli tomu že má hodně lidí online, ale i když z dřívější chvíle jsem si také přála aby se někdo jen tak náhodou potuloval na mém blogu, Lady Dariel pořád vedla, nevadilo mi že nemá 2000 lidí online, naopak to mě pořád dostávalo, protože když někdo tolik lidí má stane se z něj co to stane. Samozřejmě ně u všech, PinkyClaire bylá také úspěšná a z ní se nic nestalo, ale možná víte o kom mluvím, z většiny známnějších lidí z blogu se stanou trapky, které ostatní začnou nenávidět a paparazzi blogy pro ně šílej a zvýrazněné nedostatky v článků, fotek i soukromého života. Proto si myslím, že nevýhoda a to hlavně ta největší že je. ať máte přezdívku úplně jinou než vysvětlující váš svět, stejně se pak o těch slavnější hvězdičkách blogů dozví spolužáci, přátele, lidi z okolí obydlí. Sama to dokonce přiznala. A pak se změní, jenže zůstanou trapky napořád a stejně neskončí s videoodpověďma a ostatních vtipných videí a článků. Je to fakt smutné. Takže když říkám, že jsem lepšího ve svém svědomí blogů a originalitě neviděla není to nikdo jiný než
Lady Dariel. Teď jsem sama nad sebou začala strašně smát, že jsme jedna z těch utrhlých fanynek, co májí své idoly :D, ale to tak není, copak když někoho máte rádi, a říkáte si, že je rozumný není na tom nic špatného a fanynka uječená se ze mně opravdu s jistotou mohu říct, že nestává, takže se můžete zase posadit.
Ze začátku jsme bojovala s mou kamarádkou v relitě, chtěla jsem mít blog jako koutek který není na mapě na světě. Chtěla jsem ho mít jen pro sebe a pro Vás, když nepočítám známé lidi. Sama mi přiznala, že když jsme blog (někdy i kvůli ní) zrušila našla mě mezi nejnovějšíma blogama, muselo jí to dát práci, ale když chtěla. Pamatuji si, že ještě před tou dobou tedy tím rokem a něco, mě to tak staršně štvalo, při tom jsme spolu chodili ven, a přátelili se. (je to moje největší kamarádka do ted takže;) ) Prostě jsem se s tím nedokázala smířit, měla také svůj blog, ale já ho něvěděla. Poté před nějakoumenší dobou mi to také řekla, ale to už bylo když jsem to zdávala se svým vyměňováním blogů, kvůli ní. nemělo to cíl. Blogu jsme se nikdy nemohla svěřovat, kdyby mi to třeba nenapsala znala by mě do teď lépe, věděla by co mě zrovna jaké maličkosti trápí, ale myslím, že to ví i tak. Ale samy si každý přizná, že všechno není otevřeno pro ucho svého nejlepšího přítele, s tím doufám, semnou souhlasíte. A kvůli tomu jsme se i hádaly, napsala jsme totiž do jednoho článku, že se mi s ní nechce na burzu, ale že jí mám ráda a že s ní půjdu, ona tohle zrovna nemusí (viď :D) když se mi nechce, ale "přetvařuji se" že se mi chce.
Ale to už je naštěstí minulost, protože od té doby vím, že ať si založím, jakýkoliv blog, ona o něm bude vědět! :D! Takže už jsme v klidu a nic takového nikam nepíšu, proto se vás na nic nemůžu zeptat, i když můžu protože ona o mě 99% mého života.Je to můj ochránce, miláček, který při mě stojí. Péťo mám tě strašně moc ráda. A myslím, že jsme také toho hodně spolu prožili. Tolik věcí, zážitků a tajemství...Jedním slove, a to jen MILUJU TĚ.

Musím se pochlubit, že moje drahá Lady Dariel mě naučila dělat designy a do teď mám pořád raději photofilter studio, protože designy v něm se tvoří rychleji než ve photoshopu i když ho mám a také používám. Pamatuji, že když jsme byla nemocná za den jsem jich udělala snad 150! Snad každý den jsem ho vyměňovala a jako další domácí úkoly jsem dělala layouty na přání, byli to suprový časy! Ale teď? K mému svěřování používám, psací potřeby a k mému sdílení fotek vylepování na dveře a ještě ednu ukládací internetovou stránku.
A víte co je zláštní? Že Lady Dariel je pořád mím nejoblíbenějším blogařem!
Všechny blogy jsem zrušila, bez jakkékoliv ozvanosti, ale tenhle COLORS-DREAM byl mím zájmem a součástí, měla jsme ho ráda jako žádný jiný blog, který už jsme prostřídala. Dokonce jsme se s ním dostala i do kluvu snílků, bojovala jsem s ním. Mám tě moc ráda můj barevný sne :)!

Dívka, která nezná svou pravou přezdívku.

 


Komentáře

1 *_ Lucik_* *_ Lucik_* | 17. listopadu 2011 v 17:33 | Reagovat

Ahoj, nechtěla by ses přihláit do soutěže o nejlepší ůchylnou kusovku ? http://colour-lucik.blog.cz/1111/sonuk-soutez-o-nejlepsi-uchylnou-kusovku#add-comment
Děkuju ;) A promiň za reklamu.

2 RE RE | Web | 17. listopadu 2011 v 17:36 | Reagovat

Ty se umíš rozepsat, text jsem si stáhnul, přečtu večer.

3 velahudby velahudby | Web | 17. listopadu 2011 v 17:43 | Reagovat

ahoj, chceš mať super mega návštevnost? ak áno tak klikni na moj web, a môžeš mať online aj 88747!

4 P. P. | Web | 21. listopadu 2011 v 21:18 | Reagovat

:') :-*

5 lady-dariel lady-dariel | Web | 23. prosince 2011 v 11:10 | Reagovat

:'( kráásný...bože děkuji ti, a mrzí ěm že jsem to přečetla tak pozdě :( :D

6 Colors-dream Colors-dream | 25. prosince 2011 v 21:58 | Reagovat

LD: MÁM TĚ RÁDA :'))!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama